Autoryzowany Serwis BMW Best Auto Łomża.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Best Auto Łomża.

Autoryzowany Serwis BMW Best Auto Łomża.

Firma Best Auto powstała na początku 2008 r. Założycielami spółki są Jarosław Konopka i Wojciech Żur - Prezes Zarządu. Wojciech Żur związany jest z branżą motoryzacyjną od przeszło dwudziestu lat. Od 2000 roku zarządzał stacją dealerską Toyoty w Białymstoku, a od 2005 zarządzał stacją dealerską Toyoty również w Lublinie. Nasz salon BMW Best Auto jest pierwszym i jedynym autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie.

Trzon załogi tworzy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, których działania skierowane są na potrzeby i oczekiwania klientów. Naszym celem jest ciągłe dążenie do osiągnięcia pełnej satysfakcji klientów oraz całkowitego zadowolenia pracowników. Cel ten osiągniemy poprzez doskonalenie systemu zarządzania, podnoszenie kwalifikacji i świadomości personelu dotyczącej naszej misji oraz budowaniu zaufania i dobrych relacji z klientami. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów zapewniamy doradztwo w sprzedaży nowych i używanych samochodów BMW, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części i akcesoriów usługi finansowe i ubezpieczeniowe oraz naprawy blacharsko - lakiernicze.

W grudniu 2014 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowy obiekt mieszczący się przy ul. Metalurgicznej 60, dostosowany do standardów BMW obowiązujących od marca 2015 r. 

W styczniu 2019 roku nasze dealerstwo powiększyło się o salon samochodów marki MINI - MINI Best Auto to jedyny autoryzowany salon marki MINI na Lubelszczyźnie. 

W styczniu 2020 roku zakończyliśmy pracę nad naszą kolejną inwestycją. W rozbudowanej częsci salonu stworzyliśmy miejsce dedykowane dla serwisu blacharsko-lakierniczego. 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów i serwisu w Lublinie oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług.


NASZE NAGRODY:

DEALER BMW ROKU 2013.

Z prawdziwą radością chcemy się podzielić z Państwem wiadomością, która napawa nas dumą. Uzyskaliśmy tytuł DEALERA BMW ROKU 2013 oraz wyróżnienie za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów BMW Financial Services.

NAGRODA SALES PERFORMANCE ZA NAJLEPSZY ROZWÓJ SPRZEDAŻOWY W ROKU 2020 W POLSCE.

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować o szczególnym wyróżnieniu naszych salonów, Dealer BMW M Best Auto, MINI Best Auto Lublin oraz BMW Motorrad Best Auto, które otrzymały nagrodę w kategorii – Sales Performance za najlepszy rozwój sprzedażowy w roku 2020. 

DEALER BMW MOTORRAD ROKU 2020.

Nasz salon Dealer Motorrad Best Auto Lublin został uznany Najlepszym salonem dealerskim w Polsce otrzymując najważniejszą nagrodę - tytuł Dealera roku 2020. 


Zapewniamy Państwa, że otrzymane nagrody nie pozwalają nam spocząć na laurach. Zobowiązują nas na przyszłość do dalszego doskonalenia kultury i etyki pracy według prestiżowych i najwyższych standardów BMW. Dziękujemy Państwu serdecznie za okazane nam zaufanie i zapraszamy do odwiedzenia Salonu Best Auto w Lublinie oraz do zapoznania się na miejscu z atrakcyjną ofertą samochodów BMW, MINI oraz Motocykli BMW Motorrad.

Nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Od 2023 roku zapraszamy Państwa do naszego Nowego Autoryzowanego serwisu BMW i MINI Best Auto w Łomży.

Autoryzowany Serwis BMW Best Auto Łomża.